Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten
Onthoud gegevens
Inloggen
Evenementen
Activiteiten
Zalenverhuur
Lesaanbod
0227 - 82 07 84
Menu
Menu
Exposities
Huurders
Over de Cultuurschuur
Actueel
Vrijwilliger worden
Contact
Bezoekerscentrum
Inloggen
Muziekschool
Teken- & Schilderles / Kindercursussen
Overig les aanbod
Evenementen
Activiteiten
Zalenverhuur
Lesaanbod
Exposities
Huurders
Over de Cultuurschuur
Actueel
Vrijwilliger worden
Contact
Bezoekerscentrum
Inloggen
Activiteiten
Sport, spel en ontspanning
Spreekuur
Vergaderingen, bijeenkomsten, trainingen
Cursussen, lessen, informatief
Muziek en creatief
Ontmoeting en gezelligheid
Overig
Agenda
Vandaag
Komende week
Soort activiteit
Alle
Sport, spel en ontspanning
Spreekuur
Vergaderingen, bijeenkomsten, trainingen
Cursussen, lessen, informatief
Muziek en creatief
Ontmoeting en gezelligheid
Overig
Ruimte
Alle
't Stekkie
1.04
2.02
Atelier
Biljartzaal Tweede Helft
Burgemeesterskamer
Centrale hal
Danszaal
De Ruimte
Drumstudio (op het parkeerterrein)
Filmhuis
Historisch Genootschap
Janneke's atelier
Muzieklokaal 405
Muzieklokaal 406
Nutlokaal
Theaterzaal
Tweede Helft
Wethouderskamer
Yogazaal
Yoga Mindful
09:00 - 10:00
Yogazaal
vrijdag
29 mrt
Filmzaal, besloten bijeenkomst
12:00 - 18:00
Filmhuis
vrijdag
29 mrt
Dorpencompetitie Biljart
13:30 - 17:00
Biljartzaal Tweede Helft
vrijdag
29 mrt
Muziekschool: Drumles door Leon Gouda
14:45 - 18:25
Drumstudio (op het parkeerterrein)
vrijdag
29 mrt
Yoga voor beginners vrijdag
15:00 - 16:00
Yogazaal
vrijdag
29 mrt
Muziekschool: Gitaarles door Dirk Pettersson
15:30 - 17:30
Muzieklokaal 405
vrijdag
29 mrt
Koppelklaverjassen De Ruimte
19:30 - 23:00
De Ruimte
vrijdag
29 mrt
Muziek op Schoot start op 10 februari 2024
09:00 - 09:45
Yogazaal
zaterdag
30 mrt
Inloopmiddag Historisch Genootschap Wieringermeer
14:00 - 17:00
Historisch Genootschap
zaterdag
30 mrt
Zondagochtendcafe
10:30 - 12:00
Centrale hal
zondag
31 mrt
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
maandag
01 apr
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
maandag
01 apr
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
maandag
01 apr
Keuringsarts parkeerkaarten
09:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
maandag
01 apr
Muziekschool: Pianoles door Remi Gunther
12:30 - 18:30
Muzieklokaal 406
maandag
01 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
maandag
01 apr
Klaverjassen bij de Tweede Helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
maandag
01 apr
Muziekschool: Drumles door Yori van den Berg
14:30 - 16:00
Drumstudio (op het parkeerterrein)
maandag
01 apr
Fotoclub Het Derde Oog
19:00 - 22:30
Atelier
maandag
01 apr
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
maandag
01 apr
Koorrepetitie Mistral
19:30 - 22:00
Theaterzaal
maandag
01 apr
Yoga voor beginners maandag
20:15 - 21:15
Yogazaal
maandag
01 apr
Werkplek Incluzio
08:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
dinsdag
02 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
dinsdag
02 apr
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
dinsdag
02 apr
Juridisch Loket
09:00 - 11:00
2.02
dinsdag
02 apr
Informatiepunt Digitale Overheid
10:00 - 12:00
Nutlokaal
dinsdag
02 apr
Computercursus via Bibliotheek
10:00 - 12:00
Wethouderskamer
dinsdag
02 apr
fotosessie vrijwilligers
10:30 - 14:00
Theaterzaal
dinsdag
02 apr
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
dinsdag
02 apr
Muziekschool: Pianoles door Remi
13:00 - 17:00
Muzieklokaal 406
dinsdag
02 apr
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
dinsdag
02 apr
Muziekschool: Dwarsfluitles door Frank Bakker
13:50 - 14:50
Muzieklokaal 405
dinsdag
02 apr
Muziekschool: Zangles door Dina Popma
15:00 - 16:30
Muzieklokaal 405
dinsdag
02 apr
Dazzling Afro Dance
15:00 - 16:00
Danszaal
dinsdag
02 apr
Dazzling Hiphop Streetdance
16:00 - 17:00
Danszaal
dinsdag
02 apr
Dazzling HH Streetdance
17:00 - 18:00
Danszaal
dinsdag
02 apr
Taallessen ROC
18:30 - 21:00
Tweede Helft
dinsdag
02 apr
Dazzling HipHop
18:30 - 19:30
Danszaal
dinsdag
02 apr
Taallessen ROC Vonk
18:30 - 21:00
Atelier
dinsdag
02 apr
Yoga Yin dinsdag
19:30 - 20:30
Yogazaal
dinsdag
02 apr
Dazzling Dancehall Female
19:30 - 20:30
Danszaal
dinsdag
02 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
woensdag
03 apr
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
woensdag
03 apr
Yoga
10:00 - 11:00
Yogazaal
woensdag
03 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
woensdag
03 apr
Bridge bij de Tweede Helft
13:30 - 17:00
Tweede Helft
woensdag
03 apr
Taalhuis
14:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
woensdag
03 apr
Dazzling Kids Dance Club
14:45 - 15:45
Danszaal
woensdag
03 apr
Kinderknutselcursus
15:00 - 16:30
Wethouderskamer
woensdag
03 apr
Creatief voor kinderen van 7 t/m 10 jaar
15:00 - 16:30
Wethouderskamer
woensdag
03 apr
Dazzling Hiphop StreetD
15:45 - 16:45
Danszaal
woensdag
03 apr
Dazzling Klassiek Ballet
16:45 - 17:45
Danszaal
woensdag
03 apr
Dazzling Moderne dans
18:45 - 19:45
Danszaal
woensdag
03 apr
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
woensdag
03 apr
Bridgecursus
19:30 - 22:00
Tweede Helft
woensdag
03 apr
Creona repetitie malletband
19:30 - 22:00
Wethouderskamer
woensdag
03 apr
Power Yoga
20:30 - 21:30
Yogazaal
woensdag
03 apr
Advendo Power Vrouwen en Soepele Mannen
08:00 - 12:00
Theaterzaal
donderdag
04 apr
Vluchtelingenwerk
08:30 - 17:00
Atelier
donderdag
04 apr
Knutselclub 't Anker
09:00 - 12:00
De Ruimte
donderdag
04 apr
Overleg Pietro Dikmoet
09:30 - 12:00
Burgemeesterskamer
donderdag
04 apr
Yoga Rek en Strek
10:30 - 11:30
Yogazaal
donderdag
04 apr
GGD Groepsvaccinaties
12:00 - 18:00
Theaterzaal
donderdag
04 apr
GGD groepsvaccinaties extra ruimte
12:00 - 18:00
Burgemeesterskamer
donderdag
04 apr
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
donderdag
04 apr
Doet en ontmoet
13:30 - 16:00
De Ruimte
donderdag
04 apr
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
donderdag
04 apr
Muziekschool: Pianoles door Ronald van der Veen
14:00 - 18:30
Muzieklokaal 406
donderdag
04 apr
Muziekschool: Gitaarles door Tom Donker
15:30 - 21:00
Muzieklokaal 405
donderdag
04 apr
Kunstkring MEERkunst
18:30 - 23:00
Atelier
donderdag
04 apr
Creona repetitieavond
18:45 - 22:00
Theaterzaal
donderdag
04 apr
Yoga yin donderdag
19:00 - 20:00
Yogazaal
donderdag
04 apr
Blijf op de hoogte van alle activiteiten bij ons!
E-mail
Velden met een * zijn verplicht
Nieuwsbrief ontvangen
Heb je alle evenementen al bekeken voor deze maand?
Evenementen programma