Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten
Onthoud gegevens
Inloggen
Evenementen
Activiteiten
Zalenverhuur
Lesaanbod
0227 - 82 07 84
Menu
Menu
Exposities
Huurders
Over de Cultuurschuur
Actueel
Vrijwilliger worden
Contact
Bezoekerscentrum
Inloggen
Muziekschool
Teken- & Schilderles / Kindercursussen
Overig les aanbod
Evenementen
Activiteiten
Zalenverhuur
Lesaanbod
Exposities
Huurders
Over de Cultuurschuur
Actueel
Vrijwilliger worden
Contact
Bezoekerscentrum
Inloggen
Activiteiten
Sport, spel en ontspanning
Spreekuur
Vergaderingen, bijeenkomsten, trainingen
Cursussen, lessen, informatief
Muziek en creatief
Ontmoeting en gezelligheid
Overig
Agenda
Vandaag
Komende week
Soort activiteit
Alle
Sport, spel en ontspanning
Spreekuur
Vergaderingen, bijeenkomsten, trainingen
Cursussen, lessen, informatief
Muziek en creatief
Ontmoeting en gezelligheid
Overig
Ruimte
Alle
't Stekkie
1.04
2.02
Atelier
Biljartzaal Tweede Helft
Burgemeesterskamer
Centrale hal
Danszaal
De Ruimte
Drumstudio (op het parkeerterrein)
Filmhuis
Historisch Genootschap
Janneke's atelier
Muzieklokaal 405
Muzieklokaal 406
Nutlokaal
Theaterzaal
Tweede Helft
Wethouderskamer
Yogazaal
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
woensdag
08 mei
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
woensdag
08 mei
Yoga
10:00 - 11:00
Yogazaal
woensdag
08 mei
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
woensdag
08 mei
Bridge bij de Tweede Helft
13:30 - 17:00
Tweede Helft
woensdag
08 mei
Taalhuis
14:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
woensdag
08 mei
Dazzling Kids Dance Club
14:45 - 15:45
Danszaal
woensdag
08 mei
Dazzling Hiphop StreetD
15:45 - 16:45
Danszaal
woensdag
08 mei
Dazzling Klassiek Ballet
16:45 - 17:45
Danszaal
woensdag
08 mei
Dazzling Moderne dans
18:45 - 19:45
Danszaal
woensdag
08 mei
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
woensdag
08 mei
Creona repetitie malletband
19:30 - 22:00
Wethouderskamer
woensdag
08 mei
Postzegelclub de Snuffelaar
19:30 - 22:00
Atelier
woensdag
08 mei
Power Yoga
20:30 - 21:30
Yogazaal
woensdag
08 mei
Advendo Power Vrouwen en Soepele Mannen
08:00 - 12:00
Theaterzaal
donderdag
09 mei
Vluchtelingenwerk
08:30 - 17:00
Atelier
donderdag
09 mei
Knutselclub 't Anker
09:00 - 12:00
De Ruimte
donderdag
09 mei
Yoga Rek en Strek
10:30 - 11:30
Yogazaal
donderdag
09 mei
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
donderdag
09 mei
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
donderdag
09 mei
Doet en ontmoet
13:30 - 16:00
De Ruimte
donderdag
09 mei
Muziekschool: Pianoles door Ronald van der Veen
14:00 - 18:30
Muzieklokaal 406
donderdag
09 mei
Muziekschool: Gitaarles door Tom Donker
15:30 - 21:00
Muzieklokaal 405
donderdag
09 mei
Kunstkring MEERkunst
18:30 - 23:00
Atelier
donderdag
09 mei
Creona repetitieavond
18:45 - 22:00
Theaterzaal
donderdag
09 mei
Yoga yin donderdag
19:00 - 20:00
Yogazaal
donderdag
09 mei
Yoga Mindful
09:00 - 10:00
Yogazaal
vrijdag
10 mei
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
vrijdag
10 mei
Muziekschool: Drumles door Leon Gouda
14:45 - 18:25
Drumstudio (op het parkeerterrein)
vrijdag
10 mei
Yoga voor beginners vrijdag
15:00 - 16:00
Yogazaal
vrijdag
10 mei
Muziekschool: Gitaarles door Dirk Pettersson
15:30 - 17:30
Muzieklokaal 405
vrijdag
10 mei
Inloopmiddag Historisch Genootschap Wieringermeer
14:00 - 17:00
Historisch Genootschap
zaterdag
11 mei
Zondagochtendcafe
10:30 - 12:00
Centrale hal
zondag
12 mei
reservering wijkteam omgang
11:00 - 13:00
Wethouderskamer
zondag
12 mei
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
maandag
13 mei
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
maandag
13 mei
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
maandag
13 mei
Keuringsarts parkeerkaarten
09:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
maandag
13 mei
Muziekschool: Pianoles door Remi Gunther
12:30 - 18:30
Muzieklokaal 406
maandag
13 mei
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
maandag
13 mei
Klaverjassen bij de Tweede Helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
maandag
13 mei
Muziekschool: Drumles door Yori van den Berg
14:30 - 16:00
Drumstudio (op het parkeerterrein)
maandag
13 mei
Muziekles Saxofoon en Klarinet Creona
18:30 - 19:30
Muzieklokaal 405
maandag
13 mei
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
maandag
13 mei
Koorrepetitie Mistral
19:30 - 22:00
Theaterzaal
maandag
13 mei
Muziekles klarinet Winkels Harmonie
19:30 - 20:00
Muzieklokaal 405
maandag
13 mei
Yoga voor beginners maandag
20:15 - 21:15
Yogazaal
maandag
13 mei
Werkplek Incluzio
08:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
dinsdag
14 mei
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
dinsdag
14 mei
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
dinsdag
14 mei
Intervisies Incluzio Atelier
08:45 - 16:00
Atelier
dinsdag
14 mei
Juridisch Loket
09:00 - 11:00
2.02
dinsdag
14 mei
Computercursus via Bibliotheek
10:00 - 12:00
Wethouderskamer
dinsdag
14 mei
Informatiepunt Digitale Overheid
10:00 - 12:00
Nutlokaal
dinsdag
14 mei
Muziekschool: Pianoles door Remi
13:00 - 17:00
Muzieklokaal 406
dinsdag
14 mei
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
dinsdag
14 mei
Cursus omgaan met dementie voor maltelzorgers
13:15 - 15:15
Wethouderskamer
dinsdag
14 mei
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
dinsdag
14 mei
Muziekschool: Dwarsfluitles door Frank Bakker
13:50 - 14:50
Muzieklokaal 405
dinsdag
14 mei
Muziekschool: Zangles door Dina Popma
15:00 - 16:30
Muzieklokaal 405
dinsdag
14 mei
Dazzling Afro Dance
15:00 - 16:00
Danszaal
dinsdag
14 mei
Dazzling Hiphop Streetdance
16:00 - 17:00
Danszaal
dinsdag
14 mei
Dazzling HH Streetdance
17:00 - 18:00
Danszaal
dinsdag
14 mei
Dazzling HipHop
18:30 - 19:30
Danszaal
dinsdag
14 mei
Taallessen ROC
18:30 - 21:00
Tweede Helft
dinsdag
14 mei
Taallessen ROC Vonk
18:30 - 21:00
Atelier
dinsdag
14 mei
Yoga Yin dinsdag
19:30 - 20:30
Yogazaal
dinsdag
14 mei
Dazzling Dancehall Female
19:30 - 20:30
Danszaal
dinsdag
14 mei
Blijf op de hoogte van alle activiteiten bij ons!
E-mail
Velden met een * zijn verplicht
Nieuwsbrief ontvangen
Heb je alle evenementen al bekeken voor deze maand?
Evenementen programma